Facebook | polski | english | deutsch
splywy kajakowe
Organizujemy dla Was spływy
kajakowe oraz kanu wszystkimi
rzekami w Polsce północnej.

Weekend na ?u?awach

Zapraszamy na rodzinny sp?yw na ?u?awy

 

 

Sobota  

 

rano przyjazd do Nowego Dworu Gda?skiego - parking obok Starostwa powiatowego

 

kierowcy odwo?? auta do bazy w marinie w Os?once i wracaj? na miejsce startu z kajakami 

 

Trasa oko?o 17 km - Nowy Dwór - Marina Os?onka 

 

po drodze mo?liwo?? posi?ku w klimatycznym starym ?u?awskim domu podcieniowym  w http://www.malyholender.pl/ 

 

lub w Rybinie w klimatycznej restauracyjce  Swantewit

 

 

Czas sp?ywy oko?o  7-8 H

 

Dop?ywamy do mariny Os?onka 

 

Tam pole biwakowe , prysznice , WC , miejsce na ognisko

( 10 z? /osoba - prysznic 7 z? )

 

nast?pnego dnia  sp?yw w kierunku Elbl?ga - Nogatem do m K?piny 

 

 

Czas sp?ywy oko?o  5 H 

 

 

CENA

 

kajak 2 / osobowy 100 - 2 dni 

 

transport kajaków do 10 kajaków - 200 z?

 

pole namiotowe  

 

10 z? /osoba - prysznic 7 z?

 

 

Mo?liwe inne trasy w/g indywidualnej wyceny

 

kontakt  info@kajaki.pl 

 

 

Komentarze

-

Rezerwacje >>>

Szybka wst?pna rezerwacja kajaków i kanu dzi?ki przyjaznemu formularzowi.

ZAREZERWUJ ju? teraz >>>

Brak terminów.

Kajaki z gwarancj?!!!

Wynajmując u nas kajaki polietylenowe  BeKayaker - macie 100% gwarancji, ?e kajak nie ulegnie uszkodzeniu - nawet na wymagaj?cych rzekach.Zobacz nasz sprzęt >>>

Wypozyczalnie kontakt :

SZKARPAWA i TUGA - tuga@kajaki.pl

KANAL ELBASKI - pochylnie@kajaki.pl 

PIASNICA i REDA -  reda@kajaki.pl

RADUNIA - radunia@kajaki.pl

---------------------

BRDA - brda@kajaki.pl  

SLUPIA i LUPAWA - slupia@kajaki.pl

PARS?TA i REGA - rega@kajaki.pl

PILAWA i GWDA - pilawa@kajaki.pl 

DRAWA - drawa@kajaki.pl

---------------------

HA?CZA i  ROSPUDA -  hancza@kajaki.pl

SAPINA i WEGORAPA -  sapina@kajaki.pl 

BIEBRZA                   -  biebrza@kajaki.pl

---------------------

KRUTYNIA - krutynia@kajaki.pl 

LYNA - lyna@kajaki.pl

MARÓZKA - marozka@kajaki.pl

OMULEW - omulew@kajaki.pl

DRWECA - drweca@kajaki.pl

---------------------

LITWA - litwa@kajaki.pl

---------------------

INNE TRASY  - info@kajaki.pl

Kajaki.pl_FB.jpg

zobacz te? FAQ >>>

Kaszuby: Brda | Chocina | K?onecznica | Kulawa | Prusina | Wda | Zbrzyca
Mazury: Dadaj - Pisa Warmi?ska - Wad?g | Dajna i Guber | Drw?ca | Ko?na | Krutynia | ?yna | Sapina (1/2 dni) | Wel | W?gorapa
Pojezierze Drawskie: Drawa | Gwda | Korytnica | Pi?awa | Rurzyca
Pomorze: ?eba | ?upawa i Bukowina | Pars?ta | Pia?nica | Radew | Radunia | Reda | Rega | S?upia | Wieprza | Wierzyca i Wietcisa
Suwalszczyzna: Biebrza | Blizna | Czarna Ha?cza | Rospuda
?u?awy Gda?skie: Kana? Elbl?ski | Liwa | Mot?awa | Nogat | Szkarpawa | ?wi?ta | Tejna (Tyna)
Litwa: Dubissa (Dubysa) | ?okaja i ?ejmiana | Mereczanka (Merkys) | Niemen | Salcia | ?wi?ta (Sventoji) | U?a | U?a+Mereczanka+Niemen
Obozy kajakowe: Wczasy kajakowe:

aktualnosci | najczęciej zadawane pytania | imprezy integracyjne | sprzęt | sklep kajakarza | kontakt
1993 - 2022 © www.kajaki.pl