Facebook | polski | english | deutsch
splywy kajakowe
Organizujemy dla Was spływy
kajakowe oraz kanu wszystkimi
rzekami w Polsce północnej.

Spływ, kajaki - sezon 2022

 kajaki-krutynia.jpg

  Aby zarezerwować kajaki prosimy o kontakt do naszych partnerów na poszczególnych szlakach Czekamy na was  zamów już teraz >>>

Krutynia w domkach + posiłki 2022

kajaki-gwda.jpg

 Wieloletni HIT - zorganizowane spływy kajakowe KRUTYNIA - 5 , 9 , 10 dni - domki + posiłki i dobra zabawa Informacje: info@kajaki.pl 

Spływy na Brdzie - super

kajaki-splywy-kajakowe.jpg

  Zorganizujemy doskonały spływ  jednodniowy lub weekendowy - zabierz rodzin? i znajomych zapisz się już dziś >>>  brda@kajaki.pl

Kajakiem po trawie - 2022

kajaki-pilawa.jpg

Czy można pływać po trawie ??? - Jedyna taka atrakcja w Europie - spływ kajakowy po pochylniach Kanału Elbląskiego + rowery - rezerwacje i pytania pochylnie@kajaki.pl  - Zapraszamy  >>>

1 dzień -rzeka Radunia- polecamy

kajaki-gwda.jpg

Nowy HIT - jednodniowe  spływy kajakowe - wspaniały szlak dla każdego - dojazd z Gdańska -także PKM   dobra zabawa Informacje: radunia@kajaki.pl

Krutynia spływy 1 dniowe

kajaki-brda.jpg

  Krutynia to najpiękniejsza rzeka na Mazurach  przygotowaliśmy spływ od 2 do 6 godzin rezerwuj :  krutynia@kajaki.pl 

Kup najnowsze kajaki - super ceny

kajaki-zulawy.jpg

Czas pomyśleć o własnym kajaku - przygotowaliśmy dla was kajak 2 osobowy FIDER - 3 osobowy FAMILY i  1 osobowy- ACTIVE 1 polecamy  kajaki@kajaki.pl

Kajaki - Piława i Gwda

kajaki-drawa

 Zapraszamy do  wypożyczalni na Piławie .Odkryj  wspaniały szlak kajakowy - kajaki i transport -  -  pilawa@kajaki.pl 

 

Cennik wynajmu kajakówvista pionowo.gif

Kajaki polietylenowe 2 i 1 os: 
od 89 PLN  - 99 PLN/1 dzień
------------------------------------- 
Kajaki i kanu 3 osobowe:
od 99 PLN  - 129 PLN/1 dzień
------------------------------------- 
Koszt transportu:
kajaków : 2 zł- 3.5 zł /km
Pytania  - info@kajaki.pl

Wypozyczalnie kontakt :

SZKARPAWA i TUGA - tuga@kajaki.pl

KANAL ELBASKI - pochylnie@kajaki.pl 

PIASNICA i REDA -  reda@kajaki.pl

RADUNIA - radunia@kajaki.pl

---------------------

BRDA - brda@kajaki.pl  

SLUPIA i LUPAWA - slupia@kajaki.pl

PARS?TA i REGA - rega@kajaki.pl

PILAWA i GWDA - pilawa@kajaki.pl 

DRAWA - drawa@kajaki.pl

---------------------

HA?CZA i  ROSPUDA -  hancza@kajaki.pl

SAPINA i WEGORAPA -  sapina@kajaki.pl 

BIEBRZA                   -  biebrza@kajaki.pl

---------------------

KRUTYNIA - krutynia@kajaki.pl 

LYNA - lyna@kajaki.pl

MARÓZKA - marozka@kajaki.pl

OMULEW - omulew@kajaki.pl

DRWECA - drweca@kajaki.pl

---------------------

LITWA - litwa@kajaki.pl

---------------------

INNE TRASY  - info@kajaki.pl

Kajaki.pl_FB.jpg

zobacz te? FAQ >>>

Newsletter

Aby otrzymywać ciekawe propozycje imprez kajakowych podaj swój adres e-mail:

  wyślij >>>
Kaszuby: Brda | Chocina | K?onecznica | Kulawa | Prusina | Wda | Zbrzyca
Mazury: Dadaj - Pisa Warmi?ska - Wad?g | Dajna i Guber | Drw?ca | Ko?na | Krutynia | ?yna | Sapina (1/2 dni) | Wel | W?gorapa
Pojezierze Drawskie: Drawa | Gwda | Korytnica | Pi?awa | Rurzyca
Pomorze: ?eba | ?upawa i Bukowina | Pars?ta | Pia?nica | Radew | Radunia | Reda | Rega | S?upia | Wieprza | Wierzyca i Wietcisa
Suwalszczyzna: Biebrza | Blizna | Czarna Ha?cza | Rospuda
?u?awy Gda?skie: Kana? Elbl?ski | Liwa | Mot?awa | Nogat | Szkarpawa | ?wi?ta | Tejna (Tyna)
Litwa: Dubissa (Dubysa) | ?okaja i ?ejmiana | Mereczanka (Merkys) | Niemen | Salcia | ?wi?ta (Sventoji) | U?a | U?a+Mereczanka+Niemen
Obozy kajakowe: Wczasy kajakowe:

aktualnosci | najczęciej zadawane pytania | imprezy integracyjne | sprzęt | sklep kajakarza | kontakt
1993 - 2022 © www.kajaki.pl